www.LevnyReklamniTextil.cz - trička, polokošile, košile, mikiny
Vstup do eshopu.

Reklamní trička

Reklamní trička patří mezi nejčastěji používané a oblíbené reklamní oblečení. Jejich vysoká míra použitelnosti je dána nízkou cenou a velkým výběrem střihů a hlavně barevných variant. Reklamní trička se hodí téměř na všechno. S oblibou jsou využívána jako levný reklamní předmět, dárek i jako firemní trička pro zaměstnance. Například v uzavřených výrobních halách, kde je stabilní a příjemná teplota a není potřeba z bezpečnostních důvodů využívat ochranné oděvy jsou trička oblíbenou a pohodlnou záležitostí. Často jsou reklamní trička doplněna logem společnosti a podílí se tak na tvorbě firemní identity, která vzbuzuje zájem a profesionalitu u zákazníků. Na své si přijdou i ti, kteří chtějí reklamní trička využívat ve svých dělnických profesích. Jsou ideální a hlavně levnou variantou do prostředí, ve kterém může dojít ke znečištění nebo poškození běžného trička. Trička mohou být navíc doplněna o loga firem, kontaktní údaje atd.

Reklamní tričko

Reklamní trička pro děti i dospělé

Trička jsou vhodná nejen pro firemní účely, ale uplatnění nacházejí i ve školách a školkách. Lze na ně aplikovat potisk pro budoucí absolventy škol, nebo se využívají pro sportovní akce, besídky, nebo školní výlety. Reklamní trička zkrátka nabízejí široké možnosti využití za příjemné ceny!

Reklamní trička zakoupíte od 1 ks na našem e-shopu:
www.dobrytextil.cz/reklamni-textil

Dvoubarevné reklamní tričko

V internetovém obchodě nabízíme mnoho barevných provedeních, střihů, gramáží i velikostí. Pokud se chcete cítit obzvlášť výjimečně, můžete si pořídit reklamní trička s límečkem. Hodí se jak pro prezentaci, tak i jako pracovní trička. Stejně jako obyčejná reklamní trička, tak i tato jsou vhodná pro aplikaci potisku, případně výšivky.

Reklamní tričko s dlouhým rukávem

Jak se tiskne na reklamní trička?

Pokud zvažujete potisk na reklamní trička, tak vám tuto problematiku trochu přiblížíme. V dnešním moderním světě již existuje velké množství tiskových technologií a tisknout lze už téměř cokoliv a na vše. Společnost Dual Trade s.r.o. má k dispozici tyto tiskové technologie: sítotisk, transferový tisk, flock, flex, digitální transferový tisk a klasický digitální tisk. Volba technologie potisku na reklamní trička se odvíjí od požadavků zákazníka, počtu kusů, velikosti, barevnosti a materiálu na který se bude tisknout. Na trička je možné využít všechny uvedené technologie. Nejčastěji používanou technologií je však sítotisk. Sítotisk je metoda přímého potisku u které dochází k obarvení vláken textilu tak, že barva je protlačována přes předem vytvořenou šablonu, tzv. síto. Nevýhodou této metody je náročnější předtisková příprava, kdy se musí připravit každá barva v logu na samostatné síto a která se postupně na reklamní trička nanáší. Z tohoto důvodu se sítotisk vyplatí při tisku až několika desítek kusů. Pro tisk na několik málo kusů je vhodnější použít digitální transferový tisk, nebo klasický digitální potisk. Těmito metodami lze navíc tisknout složité barevné loga a obrázky včetně fotografií bez náročnější předtiskové přípravy. Způsob potisku lze přirovnat k běžné domácí tiskárně. Digitální tiskárna je v tomto případě speciální zařízení přizpůsobené k potisku na reklamní trička. Ostatní metody tisku jsou rovněž vhodné na reklamní trička, ale spíše se využívají na potisk reklamního, pracovního a sportovního oblečení, které obsahuje umělá vlákna, nebo jsou náročnější na pozdější namáhání textilu při práci, nebo sportu.

LevnýReklamníTextil.cz - Online prodej levného reklamního textilu, mikiny, trička, polokošile a košile.
Možnost realizace potisku nebo výšivky na reklamní textil.

Copyright © 2013 - 2017 www.LevnýReklamníTextil.cz | www.FiremníPotisk.cz | www.Pánská-trika.cz | www.Dámská-trika.cz | www.Dětská-trika.cz
www.TričkaDoŠkolky.cz | www.TričkaLevně.cz | www.Polo-Trička.cz | www.Pánské-Mikiny.cz | www.Dámské-Mikiny.cz
www.LevnéDětskéOblečení.cz | www.LevnéSportovníOblečení.cz | www.LevnéVesty.cz | www.BavlněnáTrička.cz
www.PromoTextil.cz | www.Osušky-Ručníky.cz | www.SoftshellBundy.cz | www.Modráky.cz